Černobyl na kolečkách - kalendář 2023 (předobjednávka)

Získejte unikátní kalendář z expedice Černobyl na kolečkách, která se uskutečnila na přelomu září a říjnu 2021. Honza Dušek, pacient s roztroušenou sklerózou se rozhodl splnit si další sen a s partou nadšenců absolvoval cestu na Ukrajinu, kde navštívil Černobylskou zónu, Kyjev a Karpaty.

Formát A3, na šířku, kroužková vazba, křída 250 g, lesk, pevné desky. 

Předprodej (dodání prosinec 2022)
Kód: 78
290 Kč
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.25 kg
Výstřižek
Novinka

Kalendář obsahuje celkem 13 listů, titulní stránku, kompletní kalendárium na rok 2023. Zadní kartónové desky zpevňující kalendář bílá barva s logy partnerům jako poděkování za podporu. Srpen je koláž více fotografií z černobylské zóny.

Expedice Černobyl na kolečkách se uskutečnila od 20. září do 3. října 2021, kdy Honza a tým nadšenců a možná i šílenců vyrazili z Chaty Prašivá ne 14 dní dlouhou expedici. Z černobylské zóně celkem strávili 4 dny, na Kyjev jim zůstaly dva dny a na Karpaty, kde se pokusili o výstup na nejvyšší horu Ukrajiny, na Hoverlu, dva dny. Byla to výživná a náročná expedice. Jak pro Honzu, tak pro doprovodný tým.

Kalendář a fotky v něm vám představí navštívená místa z blízka. Autoři fotografií jsou: Jiří Kalát a Tomáš Lénárd.

Zakoupením kalendáře podpoříte Domov svatého Josefa v Žirči. Z každého prodaného kusu poputuje 20 Kč do tohoto zařízení.

K dodání začátkem prosince 2022. Jedná se o předobjednávku.

Z expedice také vzniká kniha a celovečerní filmový dokument. Kniha k zakoupení zde na eshopu, DVD také. Film též brzy ve VOD distribuci.

Trailer Černobyl na kolečkách