Černobyl na kolečkách s věnováním

Kniha o velké cestě, o splněném snu Honzy i o Černobylu a o tom, co tam můžete potkat a zažít. Zakoupením knihy podpoříte Domov Sv. Josefa, kde se o Honzu starají a který dostane celý výtěžek z prodeje této knihy. Ponořte se mezi řádky a zažijte úžasné dobrodružství tam, kam se dostane jen málokdo!

Předprodej (dodání červen 2022)
Kód: 51
290 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg
Černobyl na kolečkách s věnováním
Novinka

Vazba: lepená, měkké desky

Formát: A5

Počet stran: 245

Počet barevných fotografií: cca 250

Na konci objednávky vepište jaké věnování si přejete do knihy vepsat. Knihu dostanete s podpisem autora Jirky Kaláta a s otiskem palce Honzy Duška (psaní mu už moc nejde :-)

Černobylská zóna je nejen dějištěm nejhrozivější jaderné nehody v dějinách, ale také prostorem s geniálně zakonzervovanou historií. Do centra katastrofy z roku 1986 není vůbec lehké se dostat. Přesto se parta kamarádů rozhodla splnit sen jednomu z nich a nebylo to zrovna snadné. Honza Dušek trpí roztroušenou sklerózou a je upoután na invalidní vozík. Přesto dokázali zdolat náročnou cestu na Ukrajinu, ujít desítky kilometrů pěšky a k tomu vystoupat (alespoň někteří) na Hoverlu - nejvyšší horu Ukrajiny (2061 m.n.m.). Kniha pojednává o této cestě, o splněném snu Honzy i o Černobylu a o tom, co tam můžete potkat a zažít. Zakoupením knihy navíc podpoříte Domov svatého Josefa, kde se o Honzu starají a který dostane celý výtěžek z prodeje této knihy. Ponořte se mezi řádky a zažijte úžasné dobrodružství tam, kam se dostane jen málokdo!

Brzy vyjde i jako eBook.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení