Kniha + DVD Černobyl na kolečkách

Kniha o velké cestě, o splněném snu Honzy i o Černobylu a o tom, co tam můžete potkat a zažít. Zakoupením knihy podpoříte Domov Sv. Josefa, kde se o Honzu starají a který dostane celý výtěžek z prodeje této knihy. Ponořte se mezi řádky a zažijte úžasné dobrodružství tam, kam se dostane jen málokdo! 

Skladem
Kód: 85
349 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg
Balíček kniha a DVD Černobyl na kolečkách (Jiří Kalát)
Akce Novinka

Vazba: lepená, měkké desky

Formát: A5

Počet stran: 245

Počet barevných fotografií: přes 200

Na konci objednávky vepište jaké věnování si přejete do knihy vepsat. Knihu dostanete s podpisem autora Jirky Kaláta a s otiskem palce Honzy Duška (psaní mu už moc nejde :-)

Černobylská zóna je nejen dějištěm nejhrozivější jaderné nehody v dějinách, ale také prostorem s geniálně zakonzervovanou historií. Do centra katastrofy z roku 1986 není vůbec lehké se dostat. Přesto se parta kamarádů rozhodla splnit sen jednomu z nich a nebylo to zrovna snadné. Honza Dušek trpí roztroušenou sklerózou a je upoután na invalidní vozík. Přesto dokázali zdolat náročnou cestu na Ukrajinu, ujít desítky kilometrů pěšky a k tomu vystoupat (alespoň někteří) na Hoverlu - nejvyšší horu Ukrajiny (2061 m.n.m.). Kniha pojednává o této cestě, o splněném snu Honzy i o Černobylu a o tom, co tam můžete potkat a zažít. Zakoupením knihy navíc podpoříte Domov svatého Josefa, kde se o Honzu starají a který dostane celý výtěžek z prodeje této knihy. Ponořte se mezi řádky a zažijte úžasné dobrodružství tam, kam se dostane jen málokdo!

Autor: Jiří Kalát

Nakladatelství: Grow Books, s.r.o.

Fotografie: Jiří Kalát, Tomáš Lénard, Jana Kupčáková

Kresby: Ondřej Bejbl, Roman Kejklíček

Obálka: Simon Anfilov

 

Na DVD naleznete bonusy:

- fotogalerie

- trailer

- video bonusy

Web k celému projektu: www.caminonakoleckach.cz

Hodnocení CSFD: https://www.csfd.cz/film/1156158-cernobyl-na-koleckach/prehled/

Trailer: https://vimeo.com/694865510

Reportáž: https://vimeo.com/625351655

Délka: 90 minut

Režie: Eva Toulová

Kamera, střih: Tomáš Lénárd, Anežka Kružíková

Producent: Petr Hirsch

Trailer Černobyl na kolečkách

Zpět do obchodu